Wspieraj dzieła misyjne

Misja głoszenia Ewangelii nadal trwa i jest jak najbardziej aktualna. Ba, nawet jest jeszcze wiele krajów, obszarów i miejsc, do których Dobra Nowina jeszcze nie dotarła lub odpowiednio jeszcze się nie zakorzeniła. Takich miejsc na świecie jest wiele.

Misjonarze robią, co mogą z Bożą pomocą, ale potrzeb w dalszym ciągu jest dużo. Pomimo że głoszenie Ewangelii jest najważniejszą rolą na misjach, to jest jeszcze wiele innych spraw, które misjonarze muszą robić: budować kościoły, kaplice, studnie, przychodnie lekarskie, prowadzić placówki edukacyjne i realizować jeszcze wiele innych rzeczy, by nieść wszechstronną pomoc lokalnej społeczności.  

Mówi się, że do szczęścia niewiele potrzeba. Św. Paweł dokładniej to określił, mówiąc: „Więcej szczęścia jest w dawaniu, niż w braniu”.  Jako platforma Misjomat.org działamy w kluczu tego przesłania: misje są naszą pasją, pragniemy pomagać misjonarzom, misjonarkom i osobom świeckim, które także działają na misjach w wielu krajach i udostępniamy platformę, która pozwala zakładać projekty misyjne i prowadzić zbiórkę internetową w Polsce i za granicą, aby jak najwięcej ludzi mogło wspierać Boże misyjne dzieła by ci, którzy bardzo potrzebują naszej pomocy, byli świadkami dobroci i miłosierdzia Boga, który działa przez darczyńców.

Dołącz do nas, udostępniaj i wspieraj projekty misyjne. Razem możemy pomagać i współtworzyć wspaniałe misyjne dzieła, aż po krańce świata.  

Platforma Misjomat.org. Jesteśmy dla misji. 

Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na FAQ i uzyskaj więcej informacji.

Chcesz założyć swój projekt w celu pozyskania funduszy na misje?

Wyślij do nas zgłoszenie: wsparcie@misjomat.org Wspieraj dzieła misyjne

Misjomat.org

Doradzamy, jak przeprowadzić zbiórkę na misje
Doradzamy, jak przeprowadzić zbiórkę na misje
Działamy misyjne na cały świat
Działamy misyjne na cały świat
Bezpieczeństwo transakcji zapewnia Przelewy24
Bezpieczeństwo transakcji zapewnia Przelewy24

Wspieraj dzieła misyjne

Wspieraj dzieła misyjne

Sprawdź

Wspieraj dzieła misyjne

Prześlij projekt do konsultacji

Prześlij